• جدید

CROSSAMPHIBIAN SWIFT M

مرجع: F-393449

1٬690٬000 ‎تومان
بدون مالیات
ُُSize
تعداد
آخرین موجودی

  • امنیت در خرید (استفاده از ایمن ترین سرورها) امنیت در خرید (استفاده از ایمن ترین سرورها)
  • ارسال سریع (پشتیبانی از پست سفارشی و سریع) ارسال سریع (پشتیبانی از پست سفارشی و سریع)
  • ضمانت بازگشت (7 روز ضمانت در بازگشت وجه ) ضمانت بازگشت (7 روز ضمانت در بازگشت وجه )

یکی از کفش های سبک و پرکاربرد سالومون است ، اگر به تخت کفش دقت کنید و اون رو خم کنید شیارهایی رو می بینید که در کل تخت کفش در حال باز شدن هستند ، این شیارها را می‌توان به بادکشهای دست قورباغه تشبیه کرد یعنی چسبندگی بسیار بالا روی سطوح خیس . به گونه‌ای دیگر می توان گفت که این کفش دوزیست است که هم می توان آن را در آب و هم در خشکی استفاده کرد .
ضربه گیرCROSSAMPHIBIAN SWIFT ضربه گیر یک کفش رانینگ است که این کفش دوزیست را برای استفاده روزانه و ورزش های باشگاهی مناسب می کند . رویه CROSSAMPHIBIAN SWIFTاز جنس مش است که خاصیت تنفس پذیری بسیار بالایی دارد و عرق پا را به صورت بخار به بیرون منتقل می کند در عین حال زمانی که این کفش خیس شود سریع خشک می شود . پشت کفش CROSSAMPHIBIAN SWIFT کشباف است . تا در زمانی که بدون جوراب کفش پوشیده شده و در آب هستید از ورود شن و ماسه جلوگیری کند . این کفش یک انتخاب بسیار مناسب برای مسافرت است تصور کنید به کنار دریا رفته اید با همان کفش وارد دریا شده و با همان کفش دوباره به شهر برگردید به فعالیت روزانه خودتون ادامه بدهید و کفش سریع خشک می شود .
از کاربردهای خوب CROSSAMPHIBIAN SWIFT برای استفاده روزانه شهری ، آب نوردی و ورزشهایی که نیاز به انعطاف پذیری دارد مثل ایروبیک و باشگاه می توان نام برد .

F-393449

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: