• جدید

X ULTRA 3 GTX M

مرجع: T-406749

2٬695٬000 ‎تومان
بدون مالیات
ُُSize
تعداد
آخرین موجودی

  • امنیت در خرید (استفاده از ایمن ترین سرورها) امنیت در خرید (استفاده از ایمن ترین سرورها)
  • ارسال سریع (پشتیبانی از پست سفارشی و سریع) ارسال سریع (پشتیبانی از پست سفارشی و سریع)
  • ضمانت بازگشت (7 روز ضمانت در بازگشت وجه ) ضمانت بازگشت (7 روز ضمانت در بازگشت وجه )

اگر نگاهی به تخت کفش بیاندازیم چیزی که برای ما جلب توجه میکند عاج های ۵ میلیمتری X ULTRA است که به شکل ها و جنس های مختلفی در تخت کفش قرار گرفتند ، در لبه های داخلی و خارجی ، این عاج ها چسبندگی بالاتری دارند تا بتوانند درگیری مناسبی را با سطوح مختلف فراهم کنند ، در قسمت میانی کفش جنس عاج ها به شکلی طراحی شده است تا بیشترین اصطکاک را فراهم کند ، در قسمت پاشنه این عاج ها به شکلی درآمده اند تا در هنگام فرود از مسیرهای سنگلاخی و ریزالی در عین سرعت بیشترین کنترل پذیری و پایداری را فراهم کنند .
ضربه گیر X ULTRAیک ضربه گیر قوی است که ضربات وارده از سطح زمین به زانو و کمر را دفع میکند ، این ضربه گیر با یک شاسی تحت نام  advanced chassisترکیب شده است ، که این شاسی از پشت پا شروع شده به بغل پا حرکت کرده و از زیر گودی پا عبور می کند ، وظیفه این شاسی حفظ و پایداری  X ULTRA در هنگام فرود از مسیرهای سنگلاخی است ، تا پاشنه در جایگاه خود پایدار بماند و از پیچش مچ پا جلوگیری کند .
رویه  X ULTRA دارای تکنولوژی  sensi fit است تا کفش را جزوی از پا کند و در دو رویه ضد آب و معمولی عرضه می‌شود . جلوی پنجه ، محافظ انگشت قرار دارد تا انگشتان پا آسیب نبینند . بند کفش quicklace نام دارد ، بسیار ساده باز و بسته می شود و در هنگام بسته شدن اضافه بند در جیب کوچکی که در بالای زبانه قرار گرفته است مخفی می شود و کفش را روی پا محکم می‌کند . کفی کفش دارای مموری فوم است ، گودی پا را پر کرده و در آن الیاف نقره وجود دارد .
کفشX ULTRA  از کفشهای پرفروش سالومون است زیرا بسیار پرکاربرد است ، از کاربردهای آن می توان علاوه بر افراد با پای عادی برای افرادی که پاهای صاف ، پای پهن ، مشکلات دیسک کمر و وزن بالا دارند اشاره کرد .  X ULTRA برای سرپا ایستادن و پیاده روی های طولانی و مخصوصاً تخصص   X ULTRA یعنی کوهپیمایی و طبیعت گردی به شدت پیشنهاد می شود .

T-406749

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: