• جدید

X ULTRA 3 MID GTX W

مرجع: R-398691

2٬995٬000 ‎تومان
بدون مالیات
ُُSize
تعداد
آخرین موجودی

  • امنیت در خرید (استفاده از ایمن ترین سرورها) امنیت در خرید (استفاده از ایمن ترین سرورها)
  • ارسال سریع (پشتیبانی از پست سفارشی و سریع) ارسال سریع (پشتیبانی از پست سفارشی و سریع)
  • ضمانت بازگشت (7 روز ضمانت در بازگشت وجه ) ضمانت بازگشت (7 روز ضمانت در بازگشت وجه )

بوت x ultra سالامون این بوت چهارفصل است به علت وجود لایه نانو گرتکس در فصل گرم و سرد کاربرد دارد بدین شکل که در تابستان عرق پای شما را به صورت بخار به بیرون منتقل می کند ولی در زمستان آب وارد آن نمی شود تخت کفش اکثرا چند لایه است و ضربه گیرهای متعددی در تخت آن طراحی شده است یکی از خصوصیات مهم تخت ایکس الترا ، شاسی آن است این شاسی سبب میگردد در استفاده روزانه ، سرپا ایستادن طولانی کفش دفرمه نگردد و حتی کسانی که وزن بالایی نیز دارند تخت کفش بعد از مدت زمان طولانی از فرم خارج نشود یکی از کاربردهای دیگر این شاسی در کوهپیمایی است ، در هنگام فرود این شاسی کمک می کند تا مچ پا نپیچد و همچنین کفش دفرمه نشود چون در هنگام فرود ما با پاشنه ضربه وارد می‌کنیم و این شاسی یکی از نقاط قوت این کفش به شمار می‌رود که همانطور که مشاهده می کنید در قسمت پاشنه این عاج برای ضربه زدن و کنترل در هنگام فرود طراحی شده است تخت کفش سر نمی خورد ویک انتخاب مناسب برای استفاده شهری به عنوان یک بوت ضداب است  

اگر نگاهی به تخت کفش بیاندازیم چیزی که برای ما جلب توجه میکند عاج های ۵ میلیمتری X ULTRA است که به شکل ها و جنس های مختلفی در تخت کفش قرار گرفتند ، در لبه های داخلی و خارجی ، این عاج ها چسبندگی بالاتری دارند تا بتوانند درگیری مناسبی را با سطوح مختلف فراهم کنند ، در قسمت میانی کفش جنس عاج ها به شکلی طراحی شده است تا بیشترین اصطکاک را فراهم کند ، در قسمت پاشنه این عاج ها به شکلی درآمده اند تا در هنگام فرود از مسیرهای سنگلاخی و ریزالی در عین سرعت بیشترین کنترل پذیری و پایداری را فراهم کنند .
ضربه گیر X ULTRAیک ضربه گیر قوی است که ضربات وارده از سطح زمین به زانو و کمر را دفع میکند ، این ضربه گیر با یک شاسیتحت نام  advanced chassisترکیب شده است ، که این شاسی از پشت پا شروع شده به بغل پا حرکت کرده و از زیر گودی پا عبور می کند ، وظیفه این شاسی حفظ و پایداری  X ULTRA در هنگام فرود از مسیرهای سنگلاخی است ، تا پاشنه در جایگاه خود پایدار بماند و از پیچش مچ پا جلوگیری کند .
رویه  X ULTRA دارای تکنولوژی  sensi fit است تا کفش را جزوی از پا کند و در دو رویه ضد آب و معمولی عرضه می‌شود . جلوی پنجه ، محافظ انگشت قرار دارد تا انگشتان پا آسیب نبینند . بند کفش quicklace نام دارد ، بسیار ساده باز و بسته می شود و در هنگام بسته شدن اضافه بند در جیب کوچکی که در بالای زبانه قرار گرفته است مخفی می شود و کفش را روی پا محکم می‌کند . کفی کفش دارای مموری فوم است ، گودی پا را پر کرده و در آن الیاف نقره وجود دارد .
کفشX ULTRA  از کفشهای پرفروش سالومون است زیرا بسیار پرکاربرد است ، از کاربردهای آن می توان علاوه بر افراد با پای عادی برای افرادی که پاهای صاف ، پای پهن ، مشکلات دیسک کمر و وزن بالا دارند اشاره کرد .  X ULTRA برای سرپا ایستادن و پیاده روی های طولانی و مخصوصاً تخصص   X ULTRA یعنی کوهپیمایی و طبیعت گردی به شدت پیشنهاد می شود .

R-398691

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: