• حراج!
  • جدید

X ALP SPRY M

مرجع: 401504-SU

2٬090٬000 ‎تومان
بدون مالیات
Color
ُُSize
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

  • امنیت در خرید (استفاده از ایمن ترین سرورها) امنیت در خرید (استفاده از ایمن ترین سرورها)
  • ارسال سریع (پشتیبانی از پست سفارشی و سریع) ارسال سریع (پشتیبانی از پست سفارشی و سریع)
  • ضمانت بازگشت (7 روز ضمانت در بازگشت وجه ) ضمانت بازگشت (7 روز ضمانت در بازگشت وجه )

اسپرای در لغت به معنای چابک است' X ALP SPRY ترکیبی از تکنولوژی خانواده مشهور X ALP و کفش های تریل رانینگ سالومون است این بدان معناست کهX ALP SPRY قدرت یک کفش کوه نوردی به همراه راحتی و نرمی یک کفش دویدن را داراست. 
تخت کفش X ALP SPRY تختی ترکیبی است , که برای تمام سطوح کاربرد دارد و مناسب است , در قسمت جلوی کفش عاج کفش به گونه ای طراحی شده است که بیشترین چسبندگی را با سنگ دارد که این مطلب از شکل کاج ها کاملا مشخص است و حتی در قسمت جلوی پا climbing zone حک شده است ولی اگر به قسمت پاشنه نگاه کنیم میبینیم که عاج به کار رفته در آن برگرفته شده از کفش های تریل رانینگ است که این کفش را برای هر سطوحی مناسب می گرداند که این تخت چسبندگی بسیار بالایی روی سطوح خیس و یخ زده دارد . ضربه گیر X ALP ترکیبی از eva است که ضربات وارده به زانو کمر را دفع می کند و در میان ضربه گیر X ALP SPRY یک شاسی به نام shank قرار گرفته است تا از پیچش کفش جلوگیری کند تا مچ پا و سینه پا آسیب نبینند . رویه کفش بسیار تنفس پذیر است و از مواد ضد سایش ساخته شده است ، که در دو مدل ، ضدآب و غیر ضدآب عرضه می شود . کفی کفش گودی پا را پر کرده به در آن الیاف نقره است . 
کفش X ALP SPRY بسیار سبک و قابل حمل است که سبب می شود برای مصارف approach به راحتی درون کوله قرار بگیرد و یا بتوان آن را به هارنس وصل کرد . این کفش یک انتخاب بسیار مناسب برای پیاده روی های طولانی روزانه ، کوهپیمایی و درگیری با سنگ است .

401504-SU

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: